84-100 Puck

ul. 10 Lutego 14

e-mail: puck@kseroserwis.pl

tel. 58 673 27 62

 

 

81-347 Gdynia

ul. Św. Wojciecha 9

e-mail: info@kseroserwis.pl

tel. 58 661 33 12

Od 1987 roku zajmujemy się kompleksową obsługą kserograficzną i poligraficzną firm budowlanych, pracowni projektowych
i klientów indywidualnych.

 

Copyright 2022 Ksero Serwis. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

KONTAKT  GDYNIA

poniedziałek - piątek 
8.00 -18.00

poniedziałek - piątek 
9.00 -17.00

WITAMY NA KSEROSERWIS.PL

KONTAKT  PUCK

Znajdziesz nas na:

Oprawy dokumentów

Mimo, że we współczesnych czasach coraz więcej dokumentów ulega cyfryzacji, w dalszym ciągu przechowujemy je w formie papierowej. Najprostszym sposobem na ich uporządkowanie jest odpowiednia oprawa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę opraw dostosowaną do każdego rodzaju dokumentów:

 

Cennik opraw

Trwała oprawa z metalowym grzbietem, w formacie A4 i A3. Maksymalna ilość oprawionych kartek to 280 sztuk. Dostępna w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Klasyczna, biurowa oprawa z grzbietem plastikowym, przednią i tylną okładką dostępną w różnych kolorach. Idealnie sprawdzi się zarówno w biurze jak i do uporządkowania notatek. Zaletą oprawy jest możliwość wielokrotnego rozkładania i dodawania kolejnych stron, możliwość rozłożenia jej „na płasko” na stole co zapewnia swobodę czytania. Oprawa jest dostępną w formatach A4 (poziom, pion) i A3 (poziomo), maksymalna ilość kartek 510 sztuk.

Oprawa Drutowa

Bindowanie / Ibico

Elegancka okładka idealnie nadaje się do oprawy prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, inżynierskich i nie tylko. Za pomocą usługi grawerskiej jesteśmy w stanie spersonalizować daną okładkę jak również nanieść na nią logo. Oprawa jest dostępna w formacie A4, , w 4 kolorach do 350 stron: czarny, granatowy, bordowy, zielony, (powyżej …… stron dostępna jest w 3 kolorach)

Oprawa umożliwiająca zamykanie i otwieranie dokumentów przy pomocy plastikowego paska. To estetyczna i profesjonalna forma przechowywania dokumentacji dostępna w formacie A4 (poziomo, pionowo) i A3 (poziomo), maksymalna ilość kartek w oprawie to 200 sztuk. Dostępna w 2 kolorach: niebieskim, czarnym.

Oprawa Kanałowa

Oprawa Welobind

Szybka, prosta oprawa niewielkiej ilości kartek do 75 sztuk. Estetyczna oprawa dokumentacji formalnej stosowanej np. w urzędach, szkołach czy biurach . Dostępna w formacie A4 (pionowo) i A3(poziomo) w czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym i białym kolorze.

Oprawa stosowana głównie do oprawy dokumentacji technicznej. Dostępna w kolorach: czarnym i niebieskim, w formatach A4 (pionowo), A3 (poziomo), maksymalna ilość kartek 200 sztuk.

Oprawa Listwa Wsuwana

Oprawa Listwa zamykana

Oprawa stosowana głównie do oprawy dokumentacji technicznej. Dzięki trwałemu łączeniu śrubami możemy złączyć oprawy nawet do grubości 7 cm. Dostępna w kolorach: czarnym i niebieskim, w formacie A4 (pionowo). Forma oprawy jest akceptowana w Urzędach.

Najprostsza i najbardziej znana forma oprawy dużej ilości dokumentów. Dostępna w różnych kolorach w formacie A4 i A3, do 500 kartek.

Oprawa Architektoniczna

Oprawa Segregator

Ksero Serwis, drukarnia, ksero, wydruki, skany

G D Y N I A

GDYNIA

P U C K

PUCK

Przyjedź !

do Gdyni

Zadzwoń !

58 661 33 12

Napisz !

info@kseroserwis.pl

Przyjedź !

do Pucka

Zadzwoń !

58 673 27 62

Napisz !

puck@kseroserwis.pl